2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Gdów
Dodane 10 maja 2024

Pracownik remontowo-budowlany

Lokalizacja

Gdów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Chomik M.Świeży S.J. zatrudni na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- murowanie, tynkowanie, szpachlowanie, malowanie

- znajomość systemu suchej zabudowy z zastosowaniem płyt G-K

- prace konserwacyjne, drobne prace brukarskie

- proste prace ślusarsko-spawalnicze

-umiejętność pracy w zespole, jak i samodzielnie

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B

- dyspozycyjność, punktualność

- chęci do pracy - sprawność  fizyczna

- mile widziane uprawnienia na koparko-ładowarkę, wózek widłowy

Oferujemy:

-Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

-Umowę o pracę

-Wynagrodzenie zasadnicze + premia

-Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

-Niezbędne narzędzia do pracy

-Karta MultiSport

-Doskonałe warunki socjalne, świeżą kawę i przyjazną atmosferę

Firma jest już na rynku od 30 lat. Więcej informacji: www.chomik.pl W odpowiedzi prosimy załączyć CV W celu umożliwienia rekrutacji, w CV prosimy zawrzeć klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Gdów,

Małopolskie

Małopolskie, Gdów
ID: 915460630