2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Stryków
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik remontowo - budowlany Stryków

Lokalizacja

Stryków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac budowlanych oraz napraw zgodnie z zasadami sztuki budowlanej
  • dbałość o powierzony sprzęt firmowy - urządzenia, maszyny
  • organizacja miejsca pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP

Wymagania:

  • praktyczna znajomość zagadnień ogólnobudowlanych
  • doświadczenie w pracach murarskich oraz wykończeniowych
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi i sprzętu mechanicznego
  • umiejętność organizacji pracy, komunikatywność i sumienność
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • przyjazną atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika.

Lokalizacja

Stryków,

Łódzkie

Łódzkie, Stryków
ID: 649771823