2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Małopolskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Bochnia
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik restauracji Abudabi

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Restauracja Abudabi (Bochnia. ul. Rynek1)

Co zapewniamy:

  • umowę o pracę bez okresu próbnego

  • ciekawa, stabilna praca, dodatkowe premie

  • wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb

  • szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego

  • praca w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym i otwartym zespole.

Jako pracownik restauracji Abu Dhabi - Lunch Bar otrzymujesz również atrakcyjną zniżkę w wysokości 50% na wszystkie produkty znajdujące się w naszym menu.

Twoje zadania:

  • zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klientów poprzez miłą i profesjonalną obsługę

  • dbanie o pozytywny wizerunek restauracji

  • wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. realizacja zamówień, obsługa klientów, dbanie o sprzęt, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji

Nasze oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B oraz książeczka sanitarno-epidemiologiczna będą mile widziane

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie i dokładność.

Spodobała Ci się nasza oferta? Wyślij swoje CV lub odwiedź nas bezpośrednio w restauracji. Zapoznamy się uważnie z wszystkimi aplikacjami i skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nie zapomnij o dołączeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 913785137