2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Wielkopolskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Koło
Dodane 01 kwietnia 2024

Pracownik restauracji Chicken Bar w Kole

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przyjmiemy na stanowisko pracownik restauracji Chicken Bar w Kole.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klientów poprzez miłą i profesjonalną obsługę

  • Przygotowanie produktów z kurczaka i dbanie o jego najwyższą jakość

  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

  • Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

  • Wsparcie restauracji w realizacji wyznaczonych celów.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji Chicken Bar

  • Dostawa posiłków do klientów restauracji

Nasze wymagania

  • Otwartość i komunikatywność

  • Pozytywna energia i pomysłowość

  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie

  • Wyznaczanie ambitnych celów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb

  • Jasne zasady współpracy: umowa zlecenie (dla uczniów/studentów), umowa o pracę* ( dla osób nie uczących się)

  • Profesjonalne szkolenie: nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

  • Możliwość skorzystania z posiłku pracowniczego

Zainteresowanych proszę o wysyłanie CV lub osobiste przyniesienie do lokalu Chicken Bar.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Koło,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koło
ID: 573513781