2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Opolskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Opole
Dodane 23 maja 2024

Pracownik Restauracji: HAMBURG Slow Food

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Hej!

Nazywamy się Hamburg i jesteśmy lokalną burgerownią z Opola. Już od 2014 roku zajmujemy się przygotowywaniem burgerów, wrapów, frytek i sałatek.

Twoje przyszłe obowiązki:

  • przygotowywanie potraw (m.in. składanie kanapek, smażenie burgerów i frytek)

  • obsługa gości, przyjmowanie i wydawanie zamówień

  • dbanie o czystość i higienę w lokalu

  • miejsce pracy: ul. Kołłątaja, Opole

Zapewniamy:

  • młody i zaangażowany zespół

  • grafik dopasowany do Twoich możliwości

  • zniżki pracownicze

  • praca w centrum Opola

  • umowę zlecenie / umowę o pracę

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • wiek min. 17 lat

  • osoba nieucząca się LUB uczeń/student z szeroką dyspozycyjnością

  • doświadczenie mile widziane

  • zmiany: 11-16 i/lub 16-22

  • dyspozycyjność min. 30h tygodniowo + min. dwa weekendy w miesiącu

  • możliwa PRACA WAKACYJNA

  • NAJWAŻNIEJSZE: chęć do pracy

Zainteresowany/a?

  • Wyślij nam swoje CV ze zdjęciem oraz w formacie PDF.

Nie odpowiadamy na CV nie spełniające powyższych wymagań.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 678335837