2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Warmińsko-mazurskie
  6. Pozostałe - Elbląg
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik restauracji KFC Nowa Holandia MOP S7

Wynagrodzenie

27 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Na czym polega praca w KFC?

W miłej i przyjaznej atmosferze dbamy o to, żeby było pysznie i zgodnie ze standardami, abyśmy mogli zdobyć serca naszych Gości.

W zależności od stanowiska, na którym będziesz pracował/a,

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie pysznych produktów KFC
  • Kompletowanie i wydawanie zamówień Gościom
  • Dbanie o sprzęt i porządek na stanowisku pracy

Szukamy u Ciebie:

  • Chęci do pracy i nauki
  • Pozytywnego podejścia, otwartości i uśmiechu
  • Współpracy z koleżankami i kolegami

W KFC znajdziesz:

  • Grafik dostosowany do Twoich potrzeb - pracujesz ile chcesz
  • Możliwość skorzystania z posiłku pracowniczego
  • Wynagrodzenie + premie za osiągane wyniki zawsze na czas
  • 20% stawki więcej za pracę w godzinach nocnych 22:30-6:30
  • Premie za polecenie znajomych do pracy
  • Pakiet szkoleń, w których wszystkiego Cię nauczymy!
  • Z nami rozwiniesz swoje kompetencje, które wykorzystasz w rozwoju zawodowym
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. Karta Medicover Sport)
  • Zniżkę na produkty firmy Amrest: KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks
  • Umowę zlecenie, jeśli się uczysz i masz mniej niż 26 lat albo umowę o pracę*
  • Dostęp do platformy językowej (możliwość nauki aż 12 języków)

To już dzisiaj dołącz do EKIPY KFC!

Oferta skierowana również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

*pracownik otrzymuje umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Dokładna lokalizacja
Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 902062039