2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Łódzkie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Rokszyce I
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik restauracji pracowniczej - Rokszyce

Lokalizacja

Rokszyce I

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Samsic Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej grupy Samsic z siedzibą we Francji. Obecnie świadczy zintegrowane usługi multiserwisowe, w tym usługi porządkowe, usługi recepcji i administracji, obsługę terenów zewnętrznych, obsługę restauracji pracowniczych, usługi techniczne oraz inne z zakresu Facility Management.

Poszukujemy osoby do obsługi bufetu w restauracji pracowniczej.

Lokalizacja: Rokszyce 46a

Zakres obowiązków:

  • wydawanie posiłków

  • pomoc w przygotowywaniu posiłków pod okiem szefa kuchni

  • obsługa gości kantyny

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

  • zmywanie naczyń

Wymagania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • doświadczenie w pracy w gastronomii

  • wysoka kultura osobista

  • uczciwość

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • stawka 27,70zł brutto/h

  • pracę na dwie zmiany- zmiana 1 - 6:00-14:00, zmiana 2 - 18:00-05:00

  • możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny.

Informujemy, że Dział Rekrutacji skontaktuje się tylko z wybranymi osobami a numer podany w ogłoszeniu dostępny jest w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.

Lokalizacja

Rokszyce I,

Łódzkie

Łódzkie, Rokszyce I
ID: 912435797