2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Bydgoszcz
Dodane Dzisiaj o 09:51

Pracownik rolny - pielenie warzyw Praca sezonowa w Danii

Wynagrodzenie

13 000 - 13 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: DaniaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyRekrutacja online

Opis

Informacje

  • Pracownik rolny - pielenie warzyw

  • Numer oferty R-30

  • Rozpoczęcie pracy:  początek maja

  • Zakończenie prac:  koniec września

  • Ilość wakatów: 50

Oczekujemy

  • Nie jest wymagana znajomość języka obcego.

  • Dyspozycyjność w podanym terminie,

  • Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych

  • Bardzo dobra sprawność fizyczna,

Zakres obowiązków

  • pielenie warzyw na platformie,

  • pielenie warzyw ręczne bez platformy,

  • inne prace polowe (ściąganie, zakładanie siatek)

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto  po odliczeniu mieszkania i podatków​ 8500 PLN

7500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Dodatek amortyzacyjny dla kierowców

  • Pomoc w organizacji mieszkania

  • Pomoc administracyjną  w Danii

Dodatkowe informacje

  • Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku

  • Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy w kolejnych sezonach

  • Ubezpieczenie zdrowotne,

  • Wypłata wynagrodzenia co miesiąc,

  • Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał

Praca na projekcie polega na usuwaniu chwastów z  upraw warzyw.  Pielenie wymaga dokładności oraz delikatności, należy bowiem uważać, aby razem z chwastami nie usunąć warzyw. Walkę z chwastami rozpoczyna się w drugiej połowie kwietnia i kończy w połowie sierpnia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Pomorskie

Pomorskie, Bydgoszcz
ID: 910506767