2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik rolny, zbiór szparagów - Francja

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Kraj: FrancjaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Nie możesz znaleźć pracy w Polsce i myślisz o wyjeździe za granicę? Nic prostszego! Wystarczy, że wyślesz nam, swoją aplikację, a my zadbamy o resztę! Aplikuj na stanowisko: PRACOWNIK ROLNY - ZBIÓR SZPARAGÓW! Czynnie szukamy osób do pracy w wielu lokalizacjach za granicą. Nie czekaj, zgłoś się już teraz i ciesz się dużymi zarobkami! Eurokontakt Serwis EU Sp. z o. o. jest licencjonowaną agencją pracy numer licencji 23874, która zadba o wszelkie formalności pomiędzy Tobą a pracodawcą.

Opis stanowiska:

  • prace rolne polegające na zbiorze szparagów i prace pielęgnacyjne w winnicy,

  • rozpoczęcie pracy planowane od 20.03.2024.

Wymagania:

  • WYMAGANE doświadczenie w pracach rolnych,

  • WYMAGANE prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do pracy fizycznej,

  • Mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego.

Oferujemy:

  • 11,65 EUR brutto na godzinę,

  • możliwe nadgodziny,

  • praca u stałego, sprawdzonego klienta,

  • komfortowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę z miejscem do gotowania, łazienką i Internetem - BEZPŁATNE - POKOJE JEDNOOSOBOWE!

  • zaliczka już po 5 przepracowanych dniach,

  • dodatkowe ubezpieczenie w prywatnej firmie,

  • długoterminowe zlecenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,

  • możliwość premii,

  • bezpieczne miejsce pracy,

  • opieka formalno-prawna,

  • pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy,

  • wsparcie opiekuna,

  • premia do 100 EUR za polecenie nam pracownika,

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski,

  • jasne i przejrzyste umowy,

  • przyjazna atmosfera pracy,

  • pomoc polskojęzycznego konsultanta na miejscu, w sprawach organizacyjnych,

  • nie pobieramy żadnej prowizji od wynagrodzenia pracownika,

  • dostępność służbowych aut do wyjazdu zagranicznego,

  • kurs językowy online.

Prześlij swoje CV lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 84 635 10 58

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 897979395