2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Przeworsk
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik Rozbioru/ Masarz

Lokalizacja

Przeworsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Intermarche Przeworsk poszukuje chętne osoby do pracy na stanowisku:

Podstawowe obowiązki:

- kompletny rozbiór półtuszy wieprzowych i wołowych

- produkcja wyrobów (kiełbas, wędlin itp.)

- przygotowywanie zamówień

- HACCP

- dbanie o ład i porządek w miejscu pracy

- przestrzeganie wewnętrznych i ogólnie obowiązujących procedur

Wymagamy:

- doświadczenie praktyczne na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- wynagrodzenie stałe+ premie uznaniowe

- zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę

- szkolenia podnoszące kwalifikacje

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Erfis Sp. z o. o. z siedzibą w Przeworsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Erfis Sp. z o. o. z siedzibą w Przeworsku przy ul. Gorliczyńskiej 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Przeworsk,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przeworsk
ID: 875967267