2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Brzeg
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik rozlewni Brzeg

Wynagrodzenie

4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik rozlewni

Obowiązki:

- pakowanie i rozpakowywanie artykułów spożywczych przy linii produkcyjnej,

- obsługa maszyny pakującej oleje i margarynę.

Wymagania:

-książeczka sanepid lub gotowość do wyrobienia,

- dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

- gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod zakład,

- pełen etat,

- stawka 4300zł brutto /msc,

-dostęp do portalu pracowniczego MyTrenkwalder- umowy, paski oraz inne dokumenty w jednym miejscu.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację z załączonym CV przez portal.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 60*****99 (od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00).

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Patron Sp. z o.o., nr cert. 2611.

Lokalizacja

Brzeg,

Opolskie

Opolskie, Brzeg
ID: 842137338