2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Centrum
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik salonu firmowego

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoje przyszłe zadania:

  • Doradztwo i kompleksowa obsługa klienta detalicznego i biznesowego w oparciu o obowiązujące standardy.

  • Przygotowywanie dekoracji balonowych na zamówienie (również personalizacja).

  • Przyjęcie dostawy oraz rozłożenie towaru

  • Prezentacja i ekspozycja produktów w sklepie

  • Przygotowywanie postów do publikacji w social mediach.

  • Obsługa kasy fiskalnej, zamknięcie i otwarcie księgowe zmiany.

  • Dbałość o dobry wizerunek firmy.

  • Dbałość o porządek w sklepie.

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Jeśli:

  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane).

  • Masz doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej (mile widziane).

  • Potrafisz obsługiwać komputer.

  • Komunikatywność nie jest dla Ciebie problemem.

  • Potrafisz pracować w zespole.

  • Uśmiech i pozytywne podejście do ludzi i życia - to Twoja codzienność :)

  • Masz zmysł estetyczny (potrzebny do tworzenia dekoracji)

  • Masz czynne prawo jazdy kat. B (przyda się)

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (w tym w weekendy)

  • angielski lub j. niemiecki (min. poziom A2)

PROSIMY O APLIKOWANIE NA STRONIE www.partydeco.pl zakładka KARIERA

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 915444674