2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 20 kwietnia 2024

Pracownik salonu solarium oraz perfumerii

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma gwarantująca najwyższą jakość usług i lider wśród polskich firm działających w branży światłoterapii - zatrudni pracownika, na stanowisku: Pracownik solarium w salonie światłoterapii i perfumerii

OBOWIĄZKI ->

nawiązywanie i utrzymanie pozytywnych relacji z klientami

kompleksowa wiedza o naszych produktach , aby móc odpowiadać na pytania

zarządzanie dostawami oraz zamówieniami ,dotyczących potrzeb klientów

WYMAGAMY->

podstawowej znajomości obsługi komputera,

chęci do pracy,

dyspozycyjności,

dobrej organizacji pracy

możliwości rejestracji w PUP/MUP

OFERUJEMY->

elastyczny czas pracy

profesjonalne szkolenie,

stabilne zatrudnienie,

zdobywanie doświadczenia i nowych kompetencji,

pracę w przyjaznej i miłej atmosferze,

Zachecamy do składania aplikacji przez portal OLX.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 913116169