2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdańsk
  7. Administracja, prace biurowe - Kokoszki
Dodane 28 kwietnia 2024

Pracownik sekretariatu biura w Gdańsku- ul. Budowlanych 48 (Kokoszki)

Wynagrodzenie

4 300 - 4 350 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACOWNIK SEKRETARIATU GŁÓWNEGO biura w Gdańsku

 zadania: - praca w dwuosobowym sekretariacie obsługującym ok 100 pracowników biura - dbanie o przepływ korespondencji pomiędzy centralą a biurami handlowymi w Polsce - wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu dekretacji SAP - prowadzenie archiwum dokumentów - zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze - odbieranie telefonów - podejmowanie gości, zamawianie usług cateringowych, wsparcie organizacji spotkań na terenie firmy - udział w innych projektach wspierających dział marketingu, handlowy i personalny

oferujemy:  - umowę zlecenia na okres od maja do października 2024 - możliwość podnoszenia kwalifikacji w trakcie szkoleń - możliwość skorzystania z oferty ubezpieczenia zdrowotnego Medicover - możliwość korzystania z programu kart sportowych Multisport - pracę w dynamicznym, młodym zespole, możliwość udziału w realizacji wielu samodzielnych projektów - możliwość wpływania na ostateczny kształt i efekty swojej pracy, dużą samodzielność i możliwość wykorzystania własnego doświadczenia

Możliwość stałego zatrudnienia w przypadku zwolnienia się innego etatu biurowego w lokalizacji

wymagania kwalifikacyjne: - mile widziane także osoby studiujące zaocznie, na początku swojej drogi zawodowej, z możliwością przyuczenia się do nowego zawodu - miła aparycja, kultura osobista; wysoka komunikatywność i umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacji; - zamiłowanie do porządku, umiejętność pracy z dokumentami - samodzielność - znajomość obsługi komputera - także w zakresie Ms Excel - znajomość języka angielskiego (łączenie telefonów, odpowiedzi na zapytania email, wizyty gości zagranicznych) - praca w pełnym wymiarze - 8 h dziennie, od poniedziałku do piątku. Miejsce pracy: Gdańsk ul. Budowlanych 48 (Kokoszki)

Osoby zainteresowane ofertą proszę o nadesłanie CV zwrotnie w odpowiedzi na ten anons lub przez stronę www zakładka Kariera.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 913663604