2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Śląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Katowice
  7. Sekretariat, recepcja - Koszutka
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik Sekretariatu w Kancelarii Adwokackiej

Lokalizacja

Katowice, Koszutka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kancelaria adwokacka PIROŻEK & PIROŻEK R. Pirożek, K. Pirożek, J. Wichura Sp. J. zatrudni pracownika sekretariatu.

O nas:

We współpracy kładziemy nacisk na prosty język komunikacji. Dynamikę działania, nieszablonowość w podchodzeniu do zagadnień prawnych skutkujące zadowoleniem Klientów, zapewniane są przez zwykłych ludzi – prawników kancelarii. Firma powstała w 2006 roku. Obecnie nasz zespół składa się z wielu adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, aplikantów i prawników. Nasza Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, jak i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Doradztwo prawne, porady prawne dotyczą dziedzin m.in. z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa karnego, prawa rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń, prawa bankowego, prawa budowlanego, w których z sukcesem specjalizują się nasi prawnicy.

Opis stanowiska:

·         dbanie o prawidłowy obieg dokumentów - odbieranie i wysyłanie poczty oraz sprawną komunikację wewnątrz firmy,

·         przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych,

·         obsługa urządzeń biurowych,

·         wsparcie administracyjne pracowników,

·         obsługa klienta,

·         mile widziane umiejętności marketingowe i sprzedażowe.

Od kandydatów wymagamy:

·         umiejętności organizacji pracy i koordynacji powierzonych zadań,

·         nienagannej prezencji,

·         wysokiej kultury osobistej,

·         umiejętności pracy w zespole,

·         dobrej znajomości obsługi urządzeń biurowych, pakietu office, e-nadawca,

·         dokładności, rzetelności, odpowiedzialności i asertywności.

Oferujemy:

·         możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w dynamicznie rozwijającym się sektorze prawnym,

·         pracę w zgranym, młodym zespole,

·         współpracę z najlepszymi adwokatami i radcami prawnymi na Śląsku,

·         przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Katowice, Koszutka
ID: 865338975