2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Toruń
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik serwisu

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

W związku z dynamicznym rozwojem firmy REVBUD Spółka Akcyjna specjalizującej się w realizacji inwestycji dla podmiotów handlowych, projektów mieszkaniowych oraz montażem automatów paczkowych aktualnie poszukujemy:

Kandydatów na stanowisko: SERWISANT

Opis stanowiska:

  • obsługa techniczna automatów paczkowych, montaże, przeglądy, konserwacja, modernizacja w podanych lokalizacjach,

  • diagnoza i bieżące usuwanie problemów z awariami automatów,

  • sporządzanie raportów serwisowych i dokumentacji dotyczącej usuwanych awarii,

  • dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,

  • mile widziane uprawnienia SEP E i D,

  • prawo jazdy kat B.,

  • umiejętność planowania, rozwiązywania problemów oraz samodzielnej organizacji pracy;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • zapewniamy samochód służbowy, telefon służbowy i niezbędne narzędzia pracy;

  • szkolenia techniczne i branżowe;

  • delegacja za wyjazdy,

  • pracodawca pokrywa koszty noclegu,

  • dodatkowe premie za wyniki,

  • możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji.

Benefity:

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • spotkania integracyjne,

  • paczki świąteczne,

  • możliwość uzyskania uprawnień.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 912708048