2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Śląskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Katowice
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Janów-Nikiszowiec
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik serwisu roślin zielonych w biurach

Lokalizacja

Katowice, Janów-Nikiszowiec

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma ogrodnicza z 30-letnim doświadczeniem poszukuje pracowników do serwisów pielęgnacyjnych roślin doniczkowych w Katowicach.

Zakres obowiązków

  • Serwis roślin doniczkowych w biurze to m.in:

    • sprawdzenie stanu wilgotności podłoża,

    • podlewanie roślin zgodnie z wymogami danej rośliny,

    • zasileniu nawozami i innymi preparatami,

    • pielęgnacja i czyszczenie liści,

    • uzupełnienie ubytków ziemi,

    • ewentualnie zwalczanie szkodników,

    • sadzenie / przesadzanie roślin;

  • zgłaszanie uwag do bezpośredniego przełożonego

  • raportowanie zakresu działań

Wymagania

  • pozytywne nastawienie do pracy

  • wiedza dotycząca pielęgnacji roślin;

  • mile widziane wykształcenie ogrodnicze lub doświadczenie w zakresie pielęgnacji roślin doniczkowych;

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność dbania o estetyczny wygląd roślin

  • samodzielność

  • odpowiedzialność

  • dokładność i rzetelność

  • chęć rozwoju

Oferujemy

  • elastyczny grafik pracy

  • atrakcyjna stawka godzinowa

  • szkolenia od postaw w zakresie obsługi roślin żywych zgodnych ze standardem świadczonych usług w zakresie serwisu pielęgnacyjnego

Śląskie

Śląskie, Katowice, Janów-Nikiszowiec
ID: 913899592