2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Ochota
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik serwisu sprzątającego-pomieszczenia biurowe

Wynagrodzenie

31 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

HR for Business sp. z o.o jedna ze spółek Grupy Impel poszukuje kandydatkę do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: ul. Krakowiaków / Warszawa, Okęcie

ZAPEWNIAMY:

  • Środki ochrony osobistej – z nami pracujesz bezpiecznie

  • Umowa zlecenie

  • Pracę w godzinach 13:00-21:00 lub 18:00-22:00

  • Stawka 31zł brutto

  • Nowoczesne narzędzia pracy i środki czystości

  • Wsparcie doświadczonego przełożonego

WYMAGAMY:

  • Sumienności, dyspozycyjności i wysokiej kultury osobistej

  • Niekaralność

OBOWIĄZKI:

  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych

  • Sal konferencyjnych.

  • Aneksów kuchennych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu lub o kontakt telefoniczny pod numerem

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 913925381