2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Łódź
  6. Sprzątanie - Górna
Dodane 02 maja 2024

Pracownik serwisu sprzątającego / Sprzątaczka - Firma PROTEKT

Wynagrodzenie

4 300 - 4 350 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

PROTEKT

firma istniejąca od 1989r zatrudni na stanowisku:

Sprzątaczka

Miejsce pracy: Łódź, Polska

Twój zakres obowiązków:

  • codzienne sprzątanie pomieszczeń socjalnych i sanitarnych na produkcji i/lub w biurze

  • uzupełnianie środków czystości

  • utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń;

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • organizacja pracy własnej

  • sumienność i dokładność

  • chęć do pracy

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę zawarta z pracodawcą

  • pracę jednozmianową w godzinach 10.30-18.30

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROTEKT w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 730528319