2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ćmiłów
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik Serwisu/Sprzedawca w Autoryzowanym Serwisie STIHL

Lokalizacja

Ćmiłów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Lokalizacja: Ćmiłów k. Lublina

Stanowisko: Pracownik Serwisu/Sprzedawca

ADMAR, autoryzowany dealer i serwis marki STIHL, poszukuje dynamicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Pracownika Serwisu/Sprzedawcy. Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie profesjonalna obsługa klienta oraz wsparcie w serwisowaniu i sprzedaży urządzeń marki STIHL.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta w profesjonalny i przyjazny sposób, zapewniając wysoki standard obsługi.

  • Diagnozowanie usterek i dokonywanie napraw urządzeń marki STIHL.

  • Doradztwo klientom dotyczące wyboru odpowiednich urządzeń i akcesoriów.

  • Sprzedaż urządzeń, części zamiennych oraz akcesoriów STIHL.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą klienta oraz serwisowaniem.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta oraz w branży narzędziowej lub technicznej będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność diagnozowania usterek i wykonywania napraw będzie mile widziana.

  • Znajomość urządzeń marki STIHL będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest wymagana – szkolenie zostanie zapewnione przez pracodawcę.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność pracy w zespole.

  • Odpowiedzialność, punktualność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie, będącej autoryzowanym dealerem marki STIHL.

  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające w zakresie obsługi i serwisowania urządzeń marki STIHL.

  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, zainteresowaną branżą narzędziową oraz gotową do podjęcia wyzwań, zachęcamy do przesłania swojego CV.

Lokalizacja

Ćmiłów,

Lubelskie

Lubelskie, Ćmiłów
ID: 909080543