2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Giewartów
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik Sezonowy Sklepu Twój Market Giewartów

Lokalizacja

Giewartów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Sprzedawca Dział Mięsny

Obowiązki:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • obsługa kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów,
  • dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie,
  • bieżąca obsługa klientów.

Wymagania:

  • komunikatywność,
  • punktualność,
  • uczciwość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • motywacja do pracy,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • doświadczenie w branży spożywczej i/lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę na pełen lub niepełen etat pracy w zależności od Twoich potrzeb,
  • umowę o pracę,
  • możliwość awansu,
  • pracę blisko domu,
  • pracę w zgranym zespole,
  • stabilność zatrudnienia,
  • dbamy o to, żeby praca przynosiła satysfakcję, niezależnie od zajmowanego stanowiska.

Kasjer-sprzedawca

Obowiązki:

  • obsługa kasy fiskalnej,
  • rozładunek dostaw towarów,

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • predyspozycje kierowania zespołem,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole oraz motywowania pracowników,
  • samodzielności, uczciwości, punktualności, komunikatywności.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • możliwość rozwoju i szybkiego awansu,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.

Lokalizacja

Giewartów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Giewartów
ID: 760898065