2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Olsztyn
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik sklepowo/magazynowy

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma SIGMA AGRO,

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby do naszego zespołu.

Kogo szukamy ?

Osoby, która:

·         zaangażuje się w życie firmy i jej działania,

·         jest zorganizowana, odpowiedzialna, zdyscyplinowana oraz kreatywna,

·         jest chętna do pracy i chce rozwijać swoje umiejętności zawodowe,

·         posiada prawo jazdy Kat. B.

Praca stacjonarna w Olsztynie od poniedziałku do piątku w godz.: 8:30 – 16:30.

·         osoba zatrudniona pracować będzie w systemie magazynowo - biurowym

·         długość pracy w danym dziale, uzależniony będzie od aktualnych potrzeb, najczęściej jest to podział (60/40).

·         brak doświadczenia zawodowego nie będzie przeszkodą, ważna jest chęć do pracy i nauki.

Obowiązki osoby zatrudnionej:

Praca magazynowa

·         przygotowanie przesyłek do wysyłki

·         Paczki do 30 kg.

·         liczenie, rozpakowywanie i układanie towaru na pułkach,

·         sprawdzenie towaru przed wysyłką,

·         dbałość o stany magazynowe - zgłaszanie braków towarowych,

·         inwentaryzacje,

·         utrzymanie czystości zarówno w biurze jak i pomieszczeniach przynależnych,

Praca na sali sprzedażowej/biurowa

·         obsługa klienta,

·         obsługa sprzętu biurowego (komputera, drukarki, itp.),

·         obsługa programu sprzedażowego Subiekt GT,

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o składanie CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami RODO.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Jednakże jest warunkiem koniecznym do rozpatrzenia zgłoszenia i kontaktu z przyszłym kandydatem.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 911254606