2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Ursynów
Dodane 15 maja 2024

Pracownik sklepu

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Delizie Italiane Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma, działająca od 2017 roku. Naszym celem jest promowanie na rynku polskim prawdziwej, włoskiej kuchni, opartej na oryginalnych produktach i recepturach z Włoch.

Szukamy pracowników do nowego lokalu przy ul. Szajnowicza 7 na Kabatach.

Twój zakres obowiązków

  • układanie towaru na półkach sklepowych zgodnie z procedurami i zasadami przyjętymi w danym lokalu;

  • kontrolowanie etykiet cenowych i terminów przydatności do spożycia;

  • zgłaszanie braków w towarze, uszkodzeń w opakowaniu itp.;

  • dbanie o właściwą ekspozycję towaru i estetykę obszaru ekspozycji towaru zgodnie z otrzymanymi instrukcjami;

  • obsługiwanie stosowanych narzędzi i urządzeń z zachowaniem przestrzegania instrukcji eksploatacji;

  • wykonywanie drobnych czynności porządkowych na terenie lokalu.

Nasze wymagania

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne;

  • komunikatywność i otwartość w kontakcie z pracownikami firmy.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków;

  • dofinansowanie szkoleń i kursów;

  • elastyczny czas pracy;

  • zniżki na firmowe produkty i usługi;

  • kawa / herbata;

  • dofinansowanie dojazdów do pracy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 881387337