2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Gdańsk
  6. E-commerce (handel internetowy) - Przymorze Wielkie
Dodane 12 maja 2024

Pracownik sklepu internetowego (bez doświadczenia)

Wynagrodzenie

4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Przymorze Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą mat ochronnych na stół, biurko, komodę oraz pod krzesło na wymiar. W naszej ofercie można znaleźć podkładki z poliwęglanu, PCV (elastyczne) oraz polipropylenu. Nasze produkty można znaleźć na portalach tj. allegro, olx, sprzedajemy itp. Posiadamy również dwie strony internetowe.

Opis stanowiska:

  • obsługa sprzedaży internetowej, zamówień i klientów

  • odbieranie telefonów oraz odpisywanie na wiadomości klientów

  • kompletowanie zamówień i pakowanie przesyłek

  • współpraca z firmami kurierskimi

  • dbanie o wygląd stron naszych sklepów internetowych

  • wprowadzanie ofert na inne serwisy sprzedażowe

  • Oczekujemy od Ciebie:

  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

  • dobrej organizacji pracy

  • zaangażowania i sumienności w wykonywaniu zadań

  • samodzielności oraz podzielności uwagi

  • chęci do pracy oraz pozytywnego nastawienia

  • znajomości obsługi komputera

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku od 8 do 16

  • Pełne wdrożenie do pracy

  • przyjazną atmosferę pracy w uśmiechniętym i młodym zespole

  • stałą pensję oraz premie adekwatne do osiąganych efektów

  • pracę stale rozwijającej się firmie – mamy nadzieję na dłuższą współpracę

  • zatrudnienie od zaraz

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesłania CV, wpisując w temat wiadomości nazwę stanowiska pracy.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Przymorze Wielkie
ID: 906696116