2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Kujawsko-pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Toruń
Dodane 07 maja 2024

Pracownik sklepu internetowego e-commerce marketplace

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu energicznej oraz pełnej zapału do pracy osoby, która posiada doświadczenie w e-commerce minimum 1 rok oraz spełnia niżej stawiane wymagania.

CV prosimy przesyłać tylko i wyłącznie droga mailową: kontakt[małpa]gomedia.net.pl

Twój zakres obowiązków

·         Zarządzanie asortymentem: Dodawanie nowych produktów, aktualizacja cen, opisów i zdjęć na sklepie internetowym i innych platformach sprzedażowych.

·         Wyświetlanie produktów: Zarządzanie prezentacją produktów i kategorii, wdrażanie ofert czasowych.

·         Analiza rynku: Monitorowanie i analiza trendów rynkowych w celu dostosowania oferty sklepu, ocena konkurencji (cen i asortymentu).

·         Marketing: Współpraca z zespołem marketingu w celu promocji produktów, tworzenia kampanii i strategii marketingowych.

·         Zarządzanie informacjami: Dodawanie banerów, artykułów blogowych, nadzór nad poprawną prezentacją produktów na stronie internetowej / platformach

·         Analiza rynku e-commerce: Monitorowanie zmian na rynku i rekomendowanie rozwiązań biznesowych mających na celu zwiększenie sprzedaży.

·         Ekspansja na nowe platformy: Wprowadzanie oferty na nowe platformy sprzedażowe, nowe kanały dystrybucji w kraju jak i za granicą

·         Realizacja zamówień oraz obsługa zapytań mailowych i telefonicznych od klientów

· Kontakt bezpośrednio z klientami kontaktującymi się telefonicznie/mailowo w celu doradztwa przy wyborze produktów z naszej oferty

Nasze wymagania

·         Umiejętność organizacji i planowania pracy.

·         Umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja.

·         Doświadczenie w aktywnej sprzedaży w kanale e-commerce (sklepy www., Allegro, Ebay, Amazon lub inne platformy.)

·         Praktyczna znajomość narzędzi do zarządzania sprzedażą oraz do analizy sprzedaży

·         Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

·         Komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie

·         Wysoka kultura osobista

·         Minimum roczne doświadczenie w branży e-commerce

·         Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel).

·         Umiejętność samodzielnego redagowania tekstów będzie dodatkowym atutem

Mile widziane: Znajomość oprogramowania Subiekt GT, Baselinker oraz platformy sprzdażowej Allegro

To oferujemy

·         Stałą pracę w energicznym i doświadczonym zespole

·         Udział w ciekawych projektach internetowych

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Nowoczesne narzędzia pracy

·         Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

·         Pracę w godzinach 8:00-16:00

·         zniżki na firmowe produkty i usługi

 Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z osobami, które spełniać będą wyżej stawiane wymagania, dziękujemy

GOMEDIA

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 896715129