2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Zabrzeg
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik sklepu internetowego – pakowanie zamówień

Wynagrodzenie

5 450 - 5 650 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wypożyczalnia sprzętu medycznego, internetowy sklep medyczny – CP MEDIBED

Zabrzeg

Firma MEDIBED działa w branży medycznej od ponad 7 lat, obecnie poszukujemy mężczyzny na stanowisko : Pracownik wypożyczalni sprzętu medycznego, pakowanie paczek

Zabrzeg

Firma MEDIBED działa w branży medycznej od ponad 7 lat, obecnie poszukujemy mężczyzny na stanowisko :

Pracownik wypożyczalni medycznej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- Pomoc przy dostawach towaru

- Obsługa klientów wypożyczalni

- Dowóz urządzeń do klienta

- Dbałość o jakość wydawanego sprzętu

WYMAGANIA:

- Komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji z klientami

- Dobra sprawność fizyczna

- Umiejętność organizacji pracy, samodzielność

- Umiejętność pracy pod presją czasu

- Dokładność, skrupulatność w działaniu- Wymagane Prawo jazdy kat B

OFERUJEMY:

-Stałą pracę w stabilnie rozwijającej się firmie

-Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa (4000zł na rękę) + premia (do 300 zł)

-Możliwość dodatkowych zleceń weekendowych

-Umowa o pracę -

-Niezbędne narzędzia pracy

-Pracę na jedną zmianę pon – pt – 8:30 – 16:30

Lokalizacja

Zabrzeg,

Śląskie

Śląskie, Zabrzeg
ID: 868119346