2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Bemowo
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik Sklepu [kasa + wykładanie towaru]

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko pracownika sklepu.

Nie wymagamy doświadczenia pracy w sklepu, wszystkiego Cię nauczymy!

Jesteśmy międzynarodowym zespołem!

Rozliczenie w systemie tygodniowym lub miesięcznym, stawka 21 netto, umowa zlecenie.

Praca w systemie zmianowym, 2 zmiany w godzinach otwarcia sklepu: 7 - 15 lub 14 - 22

Przyszli pracownicy będą zaproszone na rozmowę rekrutacyjną bezpośrednio do sklepu, po odbyciu rozmowy rekrutacyjnej będzie ustalona data odbycia dnia próbnego. Pierwszy dzień próbny to szkolenia na kasie, później w ciągu tygodnia pracownik będzie szkolony na innych działach w sklepie.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta w zakresie sprzedaży i kasy

  • wykładanie towaru

  • dbanie o porządek w sklepie

  • doradztwo i dopasowanie produktów do potrzeb klienta

  • inne czynności zlecone przez Kierownika Zmiany

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej

  • punktualności

  • chęci do nauki

  • dokładności i dbałości o szczegóły

  • odpowiedzialności

Numer kontaktowy: 53*****67

Jeśli widzisz to ogłoszenie, to znaczy, że jest aktualne.

Sklep się znajduje przy ulicy Góralskiej, blisko Wola Parku.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 863268153