2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Świętokrzyskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Chmielnik
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik Sklepu Medycznego w Chmielniku

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chmielnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma DasMedic poszukuje pracownika do sklepu medycznego w Chmielniku. Jesteśmy specjalistą w dostarczaniu wysokiej jakości sprzętu medycznego i ortopedycznego. Naszym priorytetem jest zapewnienie profesjonalnej i rzetelnej obsługi wszystkim naszym klientom. Misją naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości sprzętu medycznego w celu poprawy jakości życia naszych pacjentów. Indywidualnie dopasowane rozwiązania pomagają coraz większej liczbie pacjentów, a nasze profesjonalne podejście zostało już docenione przez wiele osób z rynku medycznego.

Stanowisko:

Sprzedawca w sklepie medycznym w Chmielniku

Obowiązki:

·       Dobieranie i sprzedaż sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

·       Dbanie o dostępność i ekspozycję towaru.

·       Prowadzenie dokumentacji dotyczącej sprzedaży.

·       Współpraca z centralą firmy.

·       Budowanie wizerunku firmy.

Wymagania:

·       Wykształcenie – fizjoterapeuta lub technik farmacji.

·       Komunikatywność, energia i chęć do pracy z ludźmi.

·       Umiejętność obsługi komputera i umiejętności handlowe.

·       Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

·       Umowę o pracę.

·       Pracę w młodym zespole.

·       Przyjazną atmosferę pracy.

·       Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

·       Wynagrodzenie oparte o osiągane cele.

·       Możliwość zdobycia praktycznych doświadczeń w opiece zdrowotnej.

·       Szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym.

·       Dodatkowe benefity.

Prosimy o przesłanie CV wraz z odpowiednią klauzulą na adres e-mail. W temacie wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja na stanowisko Pracownik Sklepu Medycznego". Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Chmielnik,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Chmielnik
ID: 912181492