2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Pruszków
Dodane 03 maja 2024

Pracownik sklepu rybnego "ORKA" - kasjer / kasjerka

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Sklep rybny ORKA w Pruszkowie wypływa na głębokie wody. Poszukujemy kandydatów na stanowisko kasjera/sprzedawcy do nowo powstałych punktów sieci sklepów rybnych znajdujących się w lokalizacji: Ochota i Pruszków.

Pamiętaj! Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

Jeśli nie jesteś pewien zadzwoń, przyjdź i porozmawiaj. To nic zobowiązującego!

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 69*****25

Twój zakres obowiązków:

·         Rzetelna obsługa klientów

·         Kontrola stanów magazynowych i jakości towaru

·         Dokładanie towaru

·         Aktywna sprzedaż i doradztwo

·         Dbanie o porządek w miejscu pracy

 Czego wymagamy:

·         Chęć rozwoju i pogłębiania wiedzy w temacie ryb

·         Wysoka kultura osobista

·         Zaangażowanie

·         Dyspozycyjność

·         Umiejętność budowania relacji z klientem

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Pozytywne nastawienie do klientów i współpracowników

·         Uśmiech i kulturalny żart :)

 Oferujemy:

·         Dowolna formę współpracy

·         Przyjazną atmosferę

·         Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania

·         Rabaty na nasze produkty

·         Wdrożenie oraz wiedzę praktyczną w zakresie oferowanego towaru

·         Wiedzę nabytą przez 30 lat działalności na rynku

·         Pakiet medyczny

·         Możliwość rozwoju

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ORKA SKLEPY sp. z o.o. z siedzibą w: Konwaliowa 2, 05-805 Kanie, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 813061851