2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kłomnice
Dodane 13 kwietnia 2024

Pracownik Sklepu Spożywczego/Straganu,Dobre Zarobki

Wynagrodzenie

3 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kłomnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy oraz zatrudnienie w młodym i zgranym zespole, a także przyuczenie do pracy na danym stanowisku :)

Wraz z rozwojem firmy, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Sprzedawca

Oferujemy

Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

Pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do soboty

Elastyczny grafik pracy (nie musisz wyrobić pełnego etatu)

Pewne i terminowe wypłacanie świadczeń

Premie wynikową, zadaniową

Zadania na tym stanowisku:

Kasowanie i obsługa klientów sklepu/straganu

Dokładanie towarów na półki

Przyjmowanie i sprawdzanie dostaw

Sporządzanie listy brakujących towarów

Dbałość o towar, sprzęt i wyposażenie

Utrzymywanie pomieszczeń sklepu w czystości i porządku

Od Kandydatów oczekujemy:

Ważnej książeczki sanepidowskiej

Dyspozycyjności

Zaangażowania i sumienności w realizacji zadań

Kultury osobistej, uczciwości i ogólnych umiejętności manualnych

Dobrej organizacji pracy

Umiejętności pracy zarówno w zespole jak i samodzielne.

Pracy w systemie dwu zmianowym (GODZINY DO DOGADANIA)

Prawo jazdy k. B

Dodatkowym atutem będzie:

Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

Status ucznia / studenta

Obsługa kasy fiskalnej

Znajomość warzyw i owoców jak ich odmian

Lokalizacja

Kłomnice,

Śląskie

Śląskie, Kłomnice
ID: 904055482