2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wolsztyn
Dodane 06 kwietnia 2024

pracownik sklepu "WEZYR" - Karpicko ( Praca dla mężczyzn )

Lokalizacja

Wolsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Wezyr zajmująca się sprzedażą materiałów podłogowych poszukuje osoby na stanowisko sprzedawcy.

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie dostaw towaru i odpowiednie rozmieszczanie ich na sklepie

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie,

  • cięcie i obszywanie wykładzin

  • wystawianie paragonów i faktur

Wymagania:

  • samodzielności,

  • komunikatywności,

  • podstawowa znajomość obsługi komputera

  • warunki fizyczne do pracy z ciężkimi elementami

Oferujemy:

  • warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • terminowe wynagrodzenie

  • premie miesięczne i dodatki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i numerem telefonu. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Wolsztyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wolsztyn
ID: 682566437