2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Janki
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik sklepu zoologicznego

Lokalizacja

Janki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis stanowiska:

Do nowego zespołu sklepu zoologicznego poszukujemy pracowników, którzy razem będą budować wizerunek sklepu oraz tworzyć dobrą atmosferę pracy. Szukamy osób pełnych entuzjazmu, z pasją do zwierząt i chęcią pracy w dynamicznym środowisku.

Wymagania:

·         Pasja do zwierząt i doświadczenie w ich opiece (mile widziane)

·         Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

·         Zdolność do pracy w zespole i współpracy

·         Otwartość na nowe wyzwania i chęć rozwoju

·         Znajomość obsługi klienta będzie dodatkowym atutem

·         Zaangażowanie

Oferta:

·         Praca dla osób kochających zwierzęta

·         Możliwość aktywnego udziału w tworzeniu wizerunku sklepu

·         Przyjazne środowisko pracy

·         Wynagrodzenie + premia

·         Praca na etat- system równoważny

Lokalizacja

Janki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Janki
ID: 911019403