2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Pszczyna
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik ślusarz produkcja balustrady ogrodzenia pergole Ćwiklice

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Pracownik Produkcji Balustrad i Ogrodzeń

Miejsce pracy:

Fello

Ćwiklice k. Pszczyny

Opis stanowiska:

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji balustrad i ogrodzeń premium, a praca będzie polegała na wszechstronnym wsparciu procesu produkcji. Twoje codzienne zadania obejmują:

  • Przygotowanie powierzchni do lakierowania

  • Cięcie elementów na wymiar

  • Składanie gotowych elementów w całość

  • Pakowanie gotowych produktów

  • Wykonywanie pozostałych obowiązków związanych z pracą na produkcji

Wymagania:

Poszukujemy osoby solidnej i uczciwej, z nastawieniem na realizację celów. Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrych zdolności manualnych

  • Umiejętności obsługi elektronarzędzi

  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki

  • Chęci do pracy oraz pozytywnego nastawienia

  • Doświadczenie w podobnej branży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku

  • Po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość przyuczenia i rozwoju w naszym zespole

  • Ubezpieczenie zdrowotne oraz pakiet medyczny PZU

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu. Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))". Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 856126637