2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Lubuskie
  6. Obsługa hotelowa - Zielona Góra
Dodane 20 kwietnia 2024

Pracownik Służby Pięter

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

PRACOWNIK SŁUŻBY PIĘTER - Pani Pokojowa -

w NOVYM Hotelu w Zielonej Górze

„Dzielimy się wiedzą, dając Tobie nowe umiejętności i doświadczenie”

Rozpoczynamy budować nasz Zespół – to nowe możliwości i nowa szansa.

Zapraszamy do kontaktu!

Twój zakres obowiązków

·       Zapewnienie czystości pokoi hotelowych oraz części ogólnodostępnych

·       Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług zgodnie z ustalonymi standardami

·       Aktywne działania na rzecz poprawy satysfakcji i komfortu Gości

·       Ścisła współpraca z Pracownikami innych Działów w zakresie pobytów Gości w Hotelu

Nasze wymagania

·       Umiejętność organizacji pracy w zespole i pracy własnej

·       Umiejętność budowania relacji

·       Realizacja wyznaczonych celów i powierzonych zadań

·       Uśmiech, uprzejmość i pozytywne nastawienie na wysoką jakość obsługi Gości

·       Dokładność, sumienność i inicjatywa w działaniu

A oferujemy

·       Pracę w nowo powstającym Hotelu w Zielonej Górze – masz wkład w budowanie marki!

·       Pracę w stabilnej firmie

·       Pracę opartą na wzajemnym szacunku i w miłej atmosferze

·       Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·       Atrakcyjne warunki zatrudnienia

·       Szkolenia i możliwość rozwoju osobistego i awansu zawodowego

·       Pakiet świadczeń socjalnych i motywacyjnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i listu motywacyjnego:

·       CV prosimy przesyłać poprzez OLX

·       Informacje telefoniczne 696 543 691

Proces rekrutacji:

1.       Aplikacja za pomocą serwisu ogłoszeniowego z wykorzystaniem podanego adresu e-mail.

2.       Kontakt telefoniczny z wybranymi Kandydatami – etap wstępny.

3.       Rozmowa kwalifikacyjna – rozmowy rozpoczynam.

4.       Oferta pracy dla wybranego Kandydata.

5.       Informacja zwrotna dla Osób, które nie zostały wybrane.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 848328208