2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Katowice
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik służby pięter - Pokojowa - Hotel M23

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli lubisz czystość i porządek wokół siebie oraz potrafisz pracować zgodnie z określonymi standardami dołącz do zespołu nowo otwieranego hotelu w centrum Katowic. Szukamy osób pełnych pozytywnej energii, dokładnych i potrafiących zadbać o estetykę wnętrz.

 Twoje zadania:

  • dbałość o czystość w pokojach hotelowych

  • dbałość o porządek i czystość w częściach wspólnych obiektu

  • przestrzeganie standardów pracy

  • przestrzeganie procedur dotyczących sprzątania

 Czego oczekujemy:

  • umiejętności pracy zespołowej

  • dobrej organizacji pracy

  • punktualności

  • zaangażowania w powierzone obowiązki

  • utrzymywania porządku na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wkładu pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • przyjazne warunki pracy i przyjazną atmosferę

  • pełne wsparcie w okresie wdrażania oraz pracy

  • pracę w ciekawym miejscu

 Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 866842540