2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Częstochowa
  6. Pozostałe oferty pracy - Błeszno
Dodane 17 maja 2024

Pracownik socjalny

Wynagrodzenie

45 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Błeszno

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Fundacja Oczami Brata poszukuje osób na następujące stanowisko: PRACOWNIK SOCJALNY

Opis Stanowiska:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją pożytku publicznego, świadczącą kompleksowe wsparcie na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnością. Szukamy pasjonata/ki, który/a będzie odpowiedzialny/a za prowadzenie indywidualnych sesji poradniczych.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe w obszarze pracy socjalnej

• doświadczenie w pracy np. w Ośrodku Pomocy Społecznej

• mile widziane doświadczenie w pracy z NGO oraz znajomość zagadnień z tematów świadczeń i wspierania osób z niepełnosprawnością, instytucji ubezwłasnowolnienia, deinstytucjonalizacji, nowatorskich form wsparcia dla osób z niepełnosprawnością, ich rodziców i opiekunów oraz społeczności lokalnej

• bardzo dobra organizacja czasu

• umiejętności interpersonalne

• umiejętności pracy pod presją czasu, terminowości

• wielozadaniowość i umiejętność pracy w zespole

• dobra znajomość pakietu MS Office, G-Suite (gmail, kalendarz, dysk google)

Jeśli spełnia Pan/Pani powyższe wymagania i jest Pan/Pani gotowy/a na nowe wyzwania, zachęcamy do aplikowania na stanowisko prawnika w naszej organizacji. CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać na adres email.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Błeszno
ID: 918933753