2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gniezno
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik socjalny w schronisku dla bezdomnych

Wynagrodzenie

4 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stowarzyszenie poszukuje pracownika socjalnego do pracy w schronisku dla bezdomnych.

Potrzebne wymagania - wykształcenie wyższe z uprawnieniem do pracy jako pracownik socjalny w ośrodkach wsparcia społecznego

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji podopiecznych schroniska (dokumenty przyjęcia, wywiad)

  • określenie finansowania pobytu podopiecznego

  • współpraca z Ośrodkami Pomocy Społecznej

  • pomoc w załatwianiu spraw administracyjnych podopiecznych

  • współpraca z opiekunami schroniska

Praca od 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku.

Bezpłatne wyżywienie (śniadanie, obiad), zatrudnienie na ogólnych zasadach umowy o pracę.

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 912093294