2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Reda
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik sortowni - catering dietetyczny

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nasza firma mieści się w Redzie gdzie od kilku lat zajmujemy się produkcją cateringu dietetycznego. W związku z dynamicznym rozwojem - Powiększamy zespół osób sortujących nasze paczki tuż przed wyjazdem do klienta

Zakres obowiązków:

- Kompletowanie towaru według standardów przedsiębiorstwa oraz przygotowanie gotowych paczek do wysyłki

- Dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy

Wymagania:

Dyspozycyjność - praca zmianowa – dyspozycyjność również w weekendy

Sumienność i dokładność

Dobry wzrok

Gotowość do podjęcia pracy w pomieszczeniu z obniżoną temperaturą

Książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

Pracę w zgranym, miłym zespole

Umowę zlecenie

Ciepły posiłek

Możliwość awansu zawodowego wewnątrz struktury firmy

Kontakt od 8-16 na numery telefonów: j.polski 53*****53 oraz j.ukraiński 88*****03 lub przez o przesłanie CV przez platformę olx

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 849069165