2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Ruda Śląska
Agencja Pracy Tymczasowej EMS
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik sortowni przesyłek - Ruda ŚLĄSKA

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

PRACOWNIK SORTOWNI PRZESYŁEK

Miejsce pracy: RUDA ŚLĄSKA

OFERUKEMY:

  • stabilną pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na umowę zlecenie

  • stawka godzinowa 28,00 zł. brutto/h + PREMIA

  • praca w godz. nocnych (poniedziałek - piątek)

  • praca po 12h

  • gorący posiłek

  • darmowy transport - z określonych lokalizacji)

ZADANIA:

  • przyjęcie paczek kurierskich

  • sortowanie przesyłek

  •  przygotowanie paczek do załadunku - pakowanie przesyłek

  • praca ze skanerem

  • drobne czynności porządkowe

OCZEKUJEMY:

  • motywacji do pracy

  • punktualności

  •  odpowiedzialności za powierzone mienie

  • umiejętności współpracy z zespołem

  • braku przeciwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • sumienności i dokładności w wykonywanej pracy

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV wraz z nr Pesel na adres mailowy lub kontakt telefoniczny 51*******91 lub 51*******15

W aplikacjach prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 904694217