2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Łódzkie
  6. Obsługa hotelowa - Bronisławów
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik SPA (kosmetyczka/masażystka) - praca w hotelu

Lokalizacja

Bronisławów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Magellan w Bronisławowie, poszukuje osób do pracy na stanowisku:

kosmetyczka/ masażystka

Obowiązki:

  • wykonywanie masaży m.in. klasycznych, relaksacyjnych, antystresowych w Spa

  • wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało m.in. pilingu, zabiegów autorskich

  • wykonywanie masaży wellness kosmetycznych

  • zapewnienie odpowiednich standardów związanych z obsługą klienta

Oczekujemy:

  • wykształcenie min. technik

  • umiejętność sprzedaży produktów i usług

  • mile widziane kursy kosmetyczne

  • sumienność

  • dokładność

  • wysoka kultura osobista

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • kreatywność i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

  • pogodne usposobienie oraz pozytywne nastawienie do klienta

  • dyspozycyjność w szerokim zakresie godzin pracy

Zapewniamy:

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

  • pracę w renomowanym hotelu w centrum polski

  • szkolenia stanowiskowe

  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach hotelu Magellan

  • elastyczny grafik

  • ubezpieczenie grupowe

  • ciepły i smaczny posiłek

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem.

Dołącz do nas już dziś :)

Prosimy o dopisanie w aplikacjach klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. (Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 poz.883).”

Lokalizacja

Bronisławów,

Łódzkie

Łódzkie, Bronisławów
ID: 610229867