2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Śródka
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik specjalista do Biura Obsługi Klienta

Lokalizacja

Poznań, Śródka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy liderem na rynku prefabrykatów systemów stropowych z blisko 30-letnim doświadczeniem.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista Biura Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta indywidualnego oraz instytucjonalnego

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • przygotowanie dokumentów handlowych i magazynowych

  • doradztwo techniczno-handlowe w zakresie produktów i usług firmy

Wymagania:

doświadczenie w obsłudze klienta

dobra organizacja pracy

Dodatkowe atuty:

  • znajomość programu Comarch ERP Optima

  • doświadczenie w branży budowlanej

  • wykształcenie kierunkowe (technik lub inżynier budownictwa)

Proszę o przesłanie CV oraz Listu motywacyjnego

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Śródka
ID: 529578755