2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Marki
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik Spedycji, Inter Europol S.A. Marki

Lokalizacja

Marki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Inter Europol S.A. to  polska firma rodzinna, która powstała w 1989 roku. Dziś szczycimy się pozycją lidera w produkcji pieczywa w Polsce, a nasze wyroby dostarczamy do Klientów na terenie Unii Europejskiej, a także  do wybranych krajów na całym świecie.

 W związku z dynamicznym rozwojem firmy Inter Europol S.A. zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem na stanowisku:

PRACOWNIK SPEDYCJI

 (miejsce pracy: Marki)

Główne zadania:

  •         Rozkładanie asortymentu zgodnie ze specyfikacją,

  •         Dbałość o jakość rozkładanego asortymentu,

  •         Kontrola wyrywkowa ilości asortymentu,

  •         Dostarczanie ułożonego asortymentu na rampę załadunkową,

  •         Kontrola końcowego efektu pracy.

 Oczekiwania:

  •           Mile widziane:

    -  doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży spożywczej

    -  uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

    -  prawo jazdy kat. B

  •         Uczciwość, sumienność, rzetelność

  •         Dyspozycyjność i gotowość do pracy w porze nocnej ( 20.00-04.00)

  •         Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  •         Książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej

    wyrobienia

Oferujemy:

  • umowę o pracę gwarantującą stabilność zatrudnienia,

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

  • opiekę medyczną,

  • współfinansowanie udziału w programie kart sportowych,

  • możliwość przystąpienia do programu ubezpieczeń grupowych,

  • świadczenia z ZFŚS,

  • nowoczesne środowisko pracy,

  • parking dla pracowników,

  • świeże pieczywo w czasie przerwy śniadaniowej,

  • dostęp do automatów vendingowych z przekąskami i napojami,

  • zniżki na zakup pieczywa w naszej piekarni,

  • szansę na rozwój zawodowy.

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

 Inter Europol S.A. z siedzibą przy ul Słonecznej 22, 05-270 Markach, jako Administrator danych osobowych, informuje, że: podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym; posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania; dane nie będą udostępniane przez Administratora osobom trzecim; wszelkie kwestie związane z zarządzaniem danymi osobowymi prosimy kierować na adres korespondencyjny Administratora; dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego; ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza obowiązujące przepisy. W związku z powyższym prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych (CV) klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inter Europol S.A. z siedzibą w Markach przy ul. Słonecznej 22 zawartych w CV na potrzeby procesu rekrutacji na stanowisko Pracownik Spedycji.

Lokalizacja

Marki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marki
ID: 913644267