2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Starogard Gdański
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik Sprzątający

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Graso, dynamicznie rozwijająca się Firma produkująca odczynniki do diagnostyki na rynek krajowy i eksport poszukuje osoby do działu biotechnologicznego w Starogardzie Gdańskim na stanowisko:

Pracownik sprzątający – stref produkcyjnych o podwyższonym standardzie czystości

Miejsce pracy: Owidz

Region: pomorskie

Zadania:

  • dbanie o czystość i porządek oraz dezynfekcja stref produkcyjnych o podwyższonym standardzie czystości,

  • dbanie o czystość i porządek na wyznaczonych odcinkach korytarzy i magazynów,

  • dbanie o czystość i dezynfekcja elementów ruchomych służących do transportu towarów.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomości podstawowych środków czystości,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • sumienności, dokładności i punktualności,

  • dobrej organizacji pracy,

  • wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,

  • przyjazną atmosferę, szacunek do pracownika.

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, że:

1.       Administratorem danych osobowych jest GRASO z siedzibą 83-200 Starogard Gdański, Krąg 4a.

2.       Celem przetwarzania jest rekrutacja na wolne stanowisko pracy.

3.       Podstawą przetwarzania jest ustawa z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks Pracy oraz zgoda.

4.       Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty uprawnione do ujawnienia im danych na mocy przepisów prawa oraz podmioty przetwarzające dane w ramach świadczenia usług dla administratora.

5.       Dane osobowe będą przetwarzane, w tym przechowywane przez okres 7 miesięcy od dnia zakończenia procesu rekrutacji lub do dnia wycofania się ze zgody. Dokumentacja kandydata, który zostanie zatrudniony, zostanie dołączona do akt osobowych.

6.       Kandydat do pracy ma prawo do:

7.       Osoba kierowana na badania lekarskie ma prawo do:

a.       dostępu do danych; sprostowania danych; ograniczenia przetwarzania;

b.       wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Stawki 2, listownie: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa lub przez elektroniczną skrzynkę podawczą dostępną na stronie: //www.uodo.gov.pl/pl/p/kontakt.

8.       W przypadku wyrażenia zgody ma prawo do wycofania się ze zgody pisząc na adres mailowy firmy Graso - dostępny na stronie www , prawo do żądania usunięcia danych zebranych na podstawie zgody.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 741031943