2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Świętokrzyskie
  5. Sprzątanie - Starachowice
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik Gospodarczy

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Marbo to czołowy producent sprzętu do siłowni w Polsce.

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży fitness, wysoka jakość produktów oraz nowoczesne technologie produkcji pozwoliły nam zbudować firmę o ogólnoświatowym zasięgu.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• dbanie o porządek na terenie zakładu produkcyjnego

Wymagania:

• samodzielność

• chęć do pracy

  • zaświadczenie o niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• umowę o pracę

• dofinansowanie karty do klubu fitness

• możliwość przystąpienia do ubezpieczenie pracowniczego

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w związku z procesem rekrutacyjnym:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

·        Administratorem danych osobowych jest MARBO Ulikowski Spółka Komandytowa, z siedzibą 27-200 Starachowice ul. Boczna 41;

·        We wszelkich sprawach dotyczących przetwarzania danych można się kontaktować z Administratorem Danych Osobowych – ado(at)marbo-sport.pl,

·        Dane osobowe są przetwarzane w związku ze złożoną ofertą dotyczącą naboru na wolne stanowisko pracy;

·        Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym na mocy przepisów prawa;

·        Dane osobowe będą przechowywane przez okres 30 dni w przypadku nieprzyjęcia kandydata do pracy albo w przypadku zatrudnienia przez okres 10 lat po ustaniu zatrudnienia;

·        Osoba przekazująca swoje dane ma prawo do sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;

·         Osoba przekazująca swoje dane ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych osobowych;

·        Osoba przekazująca swoje dane ma prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych;

·        Podanie powyższych danych jest wymogiem ustawowym, brak lub podanie niepełnych danych może być podstawą do odrzucenia oferty;

·        Zakład nie przewiduje wykorzystania danych w celach innych niż w związku z naborem lub zatrudnieniem.

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 902616860