2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Opolskie
  5. Sprzątanie - Opole
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik sprzątający

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

STANOWISKO: PRACOWNIK SPRZĄTAJACY

Zakres obowiązków :

  • sprzątanie powierzchni biurowej oraz produkcyjnej,

  • sprzątanie pomieszczeń socjalnych i sanitarnych.

Wymagania:

  • zaangażowanie,

  • sumienność i dokładność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

  • zniżkę pracowniczą na produkty Sopelka,

  • codziennie świeżą kawę i lody :)

Jeżeli jesteś zainteresowana/y, proszę o kontakt.

Prosimy o zamieszczenie  zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Karpiński Prawdziwe Lody sp. z o. o. dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 903157809