2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Chorzów
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik Sprzątający

Wynagrodzenie

27,70 - 27,71 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmująca się produkcją i sprzedażą mieszanek przyprawowych oraz dodatków funkcjonalnych dla przemysłu spożywczego i mięsnego w Chorzowie poszukuje kandydata na stanowisko

Pracownik sprzątający

Miejsce pracy: śląskie, Chorzów

Główne zadania :

- utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych (mycie podłóg, okresowe mycie mebli, drzwi, fug, itp.)

- utrzymanie w czystości pomieszczeń sanitarnych i socjalnych,

- utrzymanie czystości w ciągach komunikacyjnych (korytarze, klatka schodowa)

- uzupełnianie stanu środków higienicznych,

- dbałość o estetykę sprzątanych pomieszczeń,

- dbanie o roślinność w pomieszczeniach biurowych (podlewanie)

- okresowe mycie okien,

Wymagania:

- dokładność, sumienność i uczciwość,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane,

- motywacja do pracy,

- gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz,

- poszukujemy osoby energicznej bez nałogów (papierosy, alkohol),

Oferujemy:

- rozpoczęcie pracy od zaraz,

- praca w godzinach popołudniowych (16:00 – 20:00 – 4 godziny dziennie)

- umowa zlecenie.

Wymagane dokumenty:

CV.

Kontakt:

Tytuł e-maila: Aplikacja na stanowisko pracownik sprzątający

Klauzula:

Prosimy o przesłanie Państwa aplikacji wraz z następującą zgodą / zgodami:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, c RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz art. 22(1) Kodeksu Pracy

z dnia 26 czerwca 1974 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDMIR-POL Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDMIR-POL Spółka z o.o. dla potrzeb rekrutacji prowadzonych w przyszłości.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych jest EDMIR-POL Spółka z o.o., z siedzibą w 41-508 Chorzowie przy ulicy Kluczborskiej 43.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 909450934