2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Koluszki
Dodane 08 kwietnia 2024

pracownik sprzątający/hali

Lokalizacja

Koluszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Szukasz pracy dzwoń !!!

Czekamy na Ciebie!

Poszukujemy pana do sprzątania hali

Lokalizacja: Koluszki

Zadania:

-sprzątanie hali produkcyjnej, holi, opóźnianie koszy

-obsługa maszyny sprzątającej

Wymagania:

-chęci do pracy

-mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyny

Mile widziane osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy:

-pracę dwuzmianową w godzinach 6.00-14.00,14.00-22.00

- umowa o pracę od poniedziałku do piątku

-terminową wypłatę wynagrodzenia

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt przez OLX

Uprzejmie informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na aplikacji prosimy zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR for Business sp z.o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business z siedzibą we Wrocławiu.

Lokalizacja

Koluszki,

Łódzkie

Łódzkie, Koluszki
ID: 910306143