2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Jeleśnia
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik sprzątający Jeleśnia

Lokalizacja

Jeleśnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Firma ARMA , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Pracownik sprzątający w Jeleśni:

Jeleśnia praca od 7 do 15 lub od 14 do 22 ( do wyboru przez pracownika) od poniedziałku do piątku , także godziny nocne od 22 do 6

Opis stanowiska:

Utrzymanie czystości biur , pomieszczeń socjalnych ,hal,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności,

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat lub poł etatu , czy umowę zlecenie ,

  • dodatek za godziny nocne

-możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych: dofinansowanie do leków co 6 miesięcy, dofinansowanie do okularów 350 zł, dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł, możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia , karty OK SYSTEM ,możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd do pracy,

Kontakt w sprawie pracy rekrutacja od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15

Rekrutacja 7 8 5 5 1 0 3 0 7 kierownik 7 8 5 5 1 4 6 9 5

Lokalizacja

Jeleśnia,

Śląskie

Śląskie, Jeleśnia
ID: 909141280