2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Targówek
Dodane Dzisiaj o 00:15

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY (powierzchnia biurowa i produkcyjna)

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

·  Sprzątanie pomieszczeń biurowych  oraz hali produkcyjnej, pomieszczeń sanitarno-higienicznych, kuchni, jadalni, klatki schodowej, podłóg pomieszczeń użytkowych.

·  Uzupełnianie środków higienicznych w pomieszczeniach sanitarno-higienicznych, kuchni, jadalni, strefach produkcyjnych.

·  Mycie naczyń wielorazowego użytku.

·  Wykonywanie pracy zgodnie z przepisami BHP oraz stosowanie się do wydanych poleceń i wskazówek przełożonych.

·  Dbałość o należyty porządek i ład w miejscu pracy.

Nasze wymagania

·  Zaangażowanie i dokładność w wykonywanych czynnościach,

·  Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,

·   Praca w godzinach 06:00-14:00 od poniedziałku do piątku.

Oferujemy

· Stabilną współpracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku.

· Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy.

· Miłą atmosferę w zgranym zespole.

· Przeszkolenie na danym stanowisku.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 917913260