2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Lubelskie
  5. Sprzątanie - Lublin
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik sprzątający-praca dla osób z orzeczeniem

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Podstawowe obowiązki:

  • Utrzymanie czystości na wyznaczonym obiekcie w pomieszczeniach sanitarnych i socjalnych, biurowych, halach magazynowych oraz pasażach handlowych

  • Mycie okien ( w wyznaczonym terminie)

  • Dezynfekcja wyznaczonych pomieszczeń i sprzętów

  • Odkurzanie, zmywanie podłogi , schodów itp.

Wymagania:

  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

  • Możliwość pracy przy użyciu środków chemicznych

  • Dyspozycyjność oraz chęci do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenie stanowiskowe

  • Praca od pon- pt.

  • Wsparcie trenera pracy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 913606010